Tesla Yakında Çıkarak Olan Model S Aracını Piyasaya Sürebilir


Tesla şu anda aktif olarak araba üretmiyor, ancak bu, Model S’nin yeni bir versiyonunun görünüşe göre Palo Alto çevresinde gezinti yapmasını engellemedi.

Elektrikli araç merkezli YouTube kanalı The Kilowatts, hafta sonu boyunca, Tesla’nın karargahı çevresinde gezerken gördükleri yeni ve daha önce görülmemiş bir Tesla Model S’yi sergileyen bir video yayınladı. Videodaki çekimlerin çoğu bir araç içi kamera ile çekildi, bu nedenle kalite isabetli olabilir, ancak bu gizemli Model S varyantını gösteren birkaç daha net telefon çekimi de var.

Bu bilinmeyen araçtaki en göze çarpan değişiklik (üretim plakası ile görülen) muhtemelen şu anda mevcut olan Model S’den daha geniş bir genel gövde şekli olacaktır. Videonun çoğunda görebileceğiniz arka difüzör gibi farlar da biraz farklı görünüyor. Akıllara durgunluk veren ya da devrim niteliğinde değil, ancak açıkça şu anki Model S’den farklı görünümlü bir otomobil.

Bize kalan tek şey, bunun tam olarak ne olduğunu merak etmektir. Tesla, performans odaklı yeni bir “Plaid” Model S’nin 2021’in sonlarında üretime ve teslimata yaklaşık 140.000 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatı ile başlayacağını onayladı. Kilowatts’ın gördüğü şey, Plaid modelinin bir ön sürümü olabilir, ancak video Tesla’nın daha önce Plaid’i bir arka spoyler ile gösterdiğini belirtmek için hızlı. Videoda görülen yeni Model S’nin herhangi bir spoiler’ı yok.

Plaid değilse, bu normal Model S’nin bir yenilenmesi olabilir. Bu, Tesla’nın üretim hatlarının neden 2020 sonu ile 2021 başı arasında birkaç hafta ara verdiğini açıklamaya yardımcı olabilir, ki CEO Elon Musk bunu asla söylemedi. bir sebep. Tesla’nın yıl için sevkiyat beklentilerinin gerisinde kaldığı göz önüne alındığında, özellikle tuhaf görülebilir. Yeni bir Model S üretmek için hatları yenilemek kesinlikle mantıklı olacaktır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir