‘Super Mario 3D All-Stars’ şimdiye kadar ilk kez satışta


Evet, 2020 bize iki harika yeni video oyun konsolu ve oynayabileceğimiz bir sürü heyecan verici yeni oyun getirdi. Ancak her şey söylendiğinde ve yapıldığında, bunu yeniden yapımların ve yeniden yapılanmaların yılı olarak hatırlayacağımızı düşünüyoruz.

Eylül ayında, Super Mario’nun 35. yıl dönümünü kutlamak için sınırlı bir sürüm olarak piyasaya sürülen Super Mario 3D All-Stars paketi, franchise’dan 2010 öncesi oyunu (her biri kendi haklarına göre ikonik) Nintendo Switch platformuna götüren bu türden en önemli özelliklerden biriydi. şimdiye kadar ilk kez.

Başka bir ilk olarak, satışa çıktı: 22 Aralık itibariyle, Walmart ve Amazon’da sadece 49,94 $ ‘a 3D All-Stars’ın fiziksel bir kopyasını alabilirsiniz. Koleksiyonun hem fiziksel hem de dijital kopyalarının yalnızca 31 Mart 2021’e kadar (veya stoklar bitene kadar) sınırlı çalışmasının bir parçası olarak mevcut olacağını, dolayısıyla bu, kayda değer bir indirim gördüğü tek zamanlardan biri olabileceğini unutmayın.

super mario 3d

Daha önce de belirtildiği gibi, bu pakette geçtiğimiz birkaç on yıla ait üç farklı Mario oyunu bulunuyor: 1996’nın Süper Mario 64’ü, genel giyimli kahramanımızı 3 boyutlu bir dünyada ilk yolculuğuna çıkardı; 2002’den Super Mario Sunshine, orijinal olarak Nintendo GameCube için piyasaya sürülen tropikal bir oyun; ve Super Mario Galaxy, Mario’nun Prenses Peach’i Bowser ailesinden kurtarmak için uzaya fırlattığı 2007 Wii oyunu.

Açık olmak gerekirse, 3D All-Stars’ta yer alan oyunlar yeniden düzenleyici değildir – sadece yeniden yayınlanır; Nintendo, temel kontrollerin ötesinde, oyunlarını daha Switch dostu yapmak için hiç değiştirmedi ve herhangi bir özel Paskalya yumurtası veya bonus içerik eklemedi. (Switch’iniz boştayken onların film müziklerinden herhangi birini çalabilirsiniz, yani öyle.) Yine de, kıdemli oyun muhabiri Adam Rosenberg, bunun herhangi bir Nintendo hayranı için olması gerektiğini söylüyor.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir